MasoHere Hovädzí Originál 50g

Kód: 2
2 hodnotenia
Značka: MasoHere
€5,49 –11 %
46 1 susene maso hovezi original
€5,49 –11 % €4,89
Skladom (> 5 ks)

Detailné informácie

Podrobný popis

Sušenie mäsa nie je žiadna veda. Pri výrobe sa používa prvotriedne, ručne krájané hovädzie mäso, trocha soli, korenia a trocha octu. Následne sa mäso suší horúcim vzduchom. V sáčku nie je miesto pre žiadne chemické konzervanty - éčka. 

 BEZ LEPKU BEZ CUKRU BEZ ALERGÉNOV BEZ ÉČIEK

 

 PREČO PRÁVE MASOHERE SUŠENÉ Mäso

Či už ste športovec a potrebujete doplniť rýchlo energiu, šofér, čo nechce zaspať za volantom alebo len pôžitkár, čo si chce vychutnať zdravú pochúťku k vínu, či pivu. Príležitostí, kedy si dať sušené masä je plno. Určite ale platí, že je to zdravá desiata plná proteínov, ktorá telu dodá potrebnú výživu. Jednoducho poriadna mäsitá záležitosť.

 ZLOŽENIE

Hovädzie mäso, jablčný ocot, soľ, naša vlastná unikátna zmes korenia. Výrobok neobsahuje žiadne alergény alebo látky zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Skladujte na suchom a chladnom mieste v dobre uzavretom obale, pri teplote do 25°C a nevystavujte mäso priamemu slnečnému svetlu.

maso-here-novy-original

NUTRIČNÉ HODNOTY V 25G BALENÍ

Jedno 25 gramové balenie sušeného masa je vyrobené z 100 gramov hovädzieho a dokáže zastúpiť dennú dávku bielkovín potrebnú pre normálneho človeka so sedavým zamestnaním:

  • Energ. hodnota: 381 kj (91 kcal)
  • Bielkoviny: 16g
  • Sacharidy: <1g
  • Tuky: <1g 

Dodatočné parametre

Kategória: Sušené mäso
Záruka: 6 mesiacov
Hmotnosť: 0.05 kg